2 خبر از صدا و سیمای گیلان، ۷اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۴

«شوق انتخاب» رای اولیها از شبکه باران

گیلان 24 و نشریه ی منطقه ای واکنش: شبکه باران با برنامه «شوق انتخاب» حضور رای اولیها را در انتخابات به تصویر می کشد .

نوجوانان و جوانانی که به واسطه حضورشان در انتخابات و مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور وارد مرحله جدیدی از زندگی شان  
می شوند و با شرکت در این انتخابات دیگر به خود باوری می رسند که بزرگ شده اند ، چون به نظر و رای آنها نیز اهمیت داده می شود. بی شک حضور رای اولیها در انتخابات در افزایش نشاط دستور فضای انتخابات موثر می باشد. از این رو گروه کودک شبکه باران با تهیه و پخش برنامه شوق انتخاب سعی دارد شور و اشتیاق این گروه از شرکت کنندگان در انتخابات را به تصویر بکشد. در این برنامه علاوه بر پخش بیانات امام خمینی (ره) ،رهبر معظم انقلاب و سفارشات ایشان به حضور گسترده در انتخابات و تهیه گزارش از نوجوانان و جوانان واجد شرایط رای دهندگان را به حضور پرشور در انتخابات ترغیب می کند.
«شوق انتخاب» در 10 برنامه 10 دقیقه ای از سیمای مرکز گیلان پخش می شود.
عوامل برنامه عبارتند از: تهیه کننده: سید علی اشرفی /کارگردان: امیر ثابت /مجریان و گزارشگران: محمدرضا شیرین کام، محبوبه فیاض  / تصویربردار: مسعود روانمهر / تدوین:رضا عزیزی


*****

 
درخشش « الا تی تی » در آسمان شبکه باران
برنامه شبانه «الا تی تی» از شبکه باران همزمان با عید سعید مبعث به روی آنتن می رود.
برنامه «الا تی تی» با طرح مسائل اجتماعی ،فرهنگی ،هنری ،سبک زندگی خانواده،حقوق شهروندی،احترام به بزرگتر، ازدواج، مسائل انتخابات...و با بخشهای متنوع : گزارش محله به محله،گیلان گشت، نمایش الا تی تی، حضور شخصیت عروسکی آقا نظر، مسابقه پازل الا تی تی، پیام آشنا،ارتباط تلفنی، پیامک ، ارسال تصاویر بینندگان ،گفتگو با مهمان ،مسابقه چقدر همدیگر را می شناسید، صندلی آشنا،اجرای موسیقی زنده ،کلیپ ترانه های خوانندگان و.... می کوشد تا فضایی شاد و مفرح برای خانواده ها در ساعات شبانگاهی فراهم آورد .
جنگ شبانه «الا تی تی » از دوشنبه 4 اردیبهشت از ساعت 9:30 به مدت 60 دقیقه به طور زنده از شبکه باران گرما بخش محفل خانواده هاو بینندگان این شبکه خواهد شد. این برنامه از یکشنبه تا پنجشنبه تهیه و پخش می شود. 
لازم به ذکر است: واژه «الاتی تی» در گویش گیلکی به معنای «ماه »می باشد
عوامل برنامه :
تهیه کننده : سیرنگ پور رحیمی / نویسنده و کار گردان هنری: امیر ثابت/کارگردان تلویزیونی:حمید شیر اوژن /دستیاران تهیه :مونیک رفیعی مقدم،فرهاد خجسته کلام/گزارشگران : محمد هندی،مونیک رفیعی مقدم /مجریان : رسول حقدوست، مهیار فیروز بخش/تصویر برداران : مهرداد محزون،امیر نور بخش،مهدی پژمان/طراح نور:مهرداد محزون/صدابردار:عباس علی اکبری/منشی صحنه:الهام استادیان/تدوین:بهروز مرادی/ ناظر کیفی:حجت الاسلام والمسلمین هامونی حقیقت / بازیگران:الهام صفرزاده، مهدی مددکار، سعید نعمتی، سید مرتضی جلوه و..../طراح دکور و صحنه:حسین وهابی/ طراحی فضای سبز:اسماعیل سلیمی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان، شبکه باران، رای اولی ها،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است