نماینده مردم رشت در مجلس، ۶اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰

احمدی نژاد سال 88 با آبروی افراد بازی کرد

گیلان 24: نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی معتقد است در حالی احمدی‌نژاد در مناظرات سال ۸۸ با آبروی بسیاری از افراد بازی کرد که رسانه ملی همسو با او نیز حتی یک دقیقه فرصت دفاع را به افرادی که به آن‌ها تهمت زده شد، نداد. 
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی  درخصوص نامه محمود احمدی‌نژاد به رئیس صدا و سیما، گفت: احمدی‌نژاد درحالی به رئیس صدا و سیما خواستار داشتن فرصت برای دفاع از خود درصورت تهمت و افترا از سوی نامزدهای انتخاباتی در مناظره‌های تلویزیونی شده است که همه ملت ایران شاهد هستند؛ او در سال 88 با ابروی بسیاری از افراد بازی کرد و رسانه ملی حتی یک دقیقه فرصت دفاع به افرادی که به آن‌ها تهمت زده شد را نداد.
 
احمدی نژاد به آیت‌الله هاشمی بدترین تهمت‌ها را زد
 
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که خدمات انقلابیش در تاریخ ایران ثبت شده است مورد بدترین تهمت‌ها و افتراهای احمدی نژاد قرار گرفت و او حتی پای ناموس و خانواده برخی دیگر را به میان آورد.
 
احمدی‌نژاد بدعت تهمت به دیگران از طریق تریبون عمومی را گذاشت
 
وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد بدعت بداخلاقی و تهمت به دیگران از طریق تریبون عمومی را گذاشت، تصریح کرد: رسانه ملی در آن زمان نتوانست یا نخواست که بتواند به افراد مورد تهمت قرار گرفته فرصت دفاع دهد و این موضوع ظلم بزرگی به مردم و آن افراد بود.
 
اکنون که پای منفعت خودشان به میان آمده می‌خواهند قانون را مصادره به نفع کنند
 
جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اینکه کسی حق ندارد از قانون استفاده ابزاری کند، تاکید کرد: قانون باید در همه ادوار به درستی انجام شوند نه آنکه اکنون که پای منفعت خودشان به میان آمده بخواهند آن را مصادره به نفع کنند چراکه قانون یک شبه به وجود نیامده است و باید پرسید چرا در سال 88 اجرا نشد؟ درحای که در پی این بی‌قانونی ممکلت به آشوب کشیده شد.
 
احمدی‌نژاد به دنبال اداره ممکلت براساس قانون جنگل بود
 
وی با بیان اینکه "قانون" تنها کلمه بی‌معنی برای احمدی‌نژاد در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری و پس از آن بود، افزود: او به دنبال اداره ممکلت براساس قانون جنگل بود و با این تفکر به  کشور خُسران وارد کرد لذا اکنون حق طرح این ادعا را ندارد هرچند تقاضایش در میان مردم چندان خریدار ندارد.
 
مسئولان هوشیار باشند؛ احمدی‌نژاد به دنبال برپا کردن فتنه 96 است
 
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی تصریح کرد: مسئولان هوشیار باشند؛ چراکه احمدی‌نژاد در پی این درخواست، به دنبال دفاع از خود نیست بلکه به احتمال بسیار می‌خواهد فتنه 96 را برپا کند.
 
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق با صدور نامه‌ای سرگشاده به رئیس سازمان صدا و سیما خواستار آن شد تا در صورت توهین و افترای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره‌های تلویزیونی به دولت وی، بتوانند از حق خود دفاع کنند

منبع : گیلان 24

برچسب ها : جعفزراده،نماینده،رشت،مجلس، احمدی نژاد،صدا و سیما، آبروی ریزی، فتنه، 88

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است