رئیس کل دادگستری گیلان اعلام کرد،

سلامت انتخابات مهم ترین وظیفه دستگاه قضایی

گیلان 24 و نشریه واکنش: رئیس کل دادگستری استان برقراری امنیت و حفظ سلامت انتخابات را مهمترین وظیفه دستگاه های مسئول عنوان کرد و افزود: آرای مردم نزد مسئولان امانت است و باید همه تلاش خود را درجهت حفظ و حراست و پاسداری از آن بکار ببندیم

رئیس کل دادگستری استان  در  اولین جلسه شورای قضایی استان در سال 96با اشاره به دو انتخابات مهم پیش رو - ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا -، انتخابات را نمایش عظیم و باشکوه اراده ملت در تعیین سرنوشت خود دانست و افزود: مردم ایران همچون گذشته با حضور حداکثری خود در جهت تقویت نظام اسلامی گام برخواهند داشت.
احمد سیاوش پور تکلیف دستگاه قضایی در امر انتخابات را نظارت بر حسن اجرای قوانین دانست و بیان کرد: دستگاه قضایی استان با حساسیت زیادی فضای تبلیغات انتخاباتی را رصد می کند و در صورت مشاهده مواردی از تخلفات، قاطعانه به وظیفه قانونی خود عمل می نماید.
ایشان برقراری امنیت و حفظ سلامت انتخابات را مهمترین وظیفه دستگاه های مسئول عنوان کرد و افزود: آرای مردم نزد مسئولان امانت است و باید همه تلاش خود را درجهت حفظ و حراست و پاسداری از آن بکار ببندیم. وی ایجاد فضایی آرام، مطمئن و بدون تنش را از انتظارات و مطالبات مردم برشمرد و آن را متضمن برگزاری شکوهمند و پرثمر انتخابات دانست.
همچنین در ابتدای این نشست دکتر قربانی مدیرکل پزشکی قانونی گیلان گزارشی از عملکرد پزشکی قانونی استان در سال گذشته ارائه کرد که مورد تقدیر رئیس شورای قضایی استان قرار گرفت.
رئیس کل دادگستری استان در پایان ضمن تشکر از همه اعضای شورای قضایی، وظایف آنها را در حوزه تحت الامر متذکر و خواستار آن شد تا برنامه ریزی امور با توجه به انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال صورت گیرد تا در سایه توکل بر پروردگار متعال منویات معظم له در موضوع اقتصاد مقاومتی تحقق یاید.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان،دادگستری،رئیس کل، انتخابات، سلامت،قانون،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است