کتابخانه های گیلان خبر داد، ۲۸فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱

نشست کتابخوان اصحاب رسانه در گیلان

گیلان 24 و نشریه واکنش: سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان گفت: نشست کتابخوان ویژه اصحاب رسانه استان با حضور کتابداران کتابخانه‌های عمومی رشت در استان گیلان برگزار می‌شود.

زهرا بدن‌آرا با اشاره به اینکه باید از هر فرصت و زمانی برای ایجاد پیوند و دوستی با کتاب و مطالعه استفاده کرد اظهار داشت: برای نخستین بار در گیلان نشست کتابخوان ویژه اصحاب رسانه استان با حضور کتابداران کتابخانه‌های عمومی رشت در گیلان برگزار می‌شود.
 
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان اصحاب رسانه را از اقشار فرهیخته جامعه عنوان کرد و افزود: کسب دانش و اطلاعات لازمه کار اصحاب رسانه است که موجب آگاهی بخشی به جامعه شده و در راه مطالبه گری کمک خوبی به اصحاب رسانه می‌کند.
 
بدن آرا برگزاری نشست کتابخوان ویژه اصحاب رسانه را هفته آینده عنوان و خاطرنشان کرد: این نشست، 30 فروردین ماه امسال با حضور اصحاب رسانه استان گیلان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان رشت برگزار می‌شود.
 
وی با تاکید بر اینکه در نشست فرهنگی مذکور برنامه ها و اقدامات اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان به‌مناسبت هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تشریح می‌شود بیان کرد: نشست‌های فرهنگی، زمینه هر چه بیشتر ترویج کتاب و کتابخوانی را در جامعه فراهم می‌کند
براساس برنامه ریزی ها ی کنابخانه های استان قرار است  آخرین کتاب مربوط به حوزه رسانه و روزنامه نگاری در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : کتابخانه، نشست کتابخوان، گیلان، رشت، اصحاب رسانه،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است