استاندار گیلان: ۱۹فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲

خدمات دولت بازگو شود

نشریه واکنش و شبکه خبری گیلان 24: استاندار گیلان با تاکید بر خدمات شایسته دولت اعلام کرد: وظیفه‌ی همه‌ی مدیران و فرمانداران است که خدمات 4 ساله‌ی دولت را برای مردم بازگو کنند.

 وی با اشاره به اینکه با نزدیک شدن به زمان  انتخابات ، برافراشته شدن علم‌های مخالفت با دولت و زیر سئوال بردن دستاوردها از سوی عده‌ای بیشتر خواهد شد، گفت : این افراد  تمام دستاوردهای دولت که متعلق به نظام است را زیر سئوال می‌برند و زمانی که دولتمردان به ارائه گزارش به مردم می‌پردازند باز همان افراد می‌گویند این گزارش‌ها تبلیغاتی است.
دکتر محمد علی نجفی گفت : این گونه مخالفت‌ها اگر تاثیری داشته باشد این است که فقط روحیه‌ی امید و نشاط را در جامعه کم کند.
استاندار گیلان گفت : البته دولت هیچگاه اقدامات پوپولیستی انجام نداده و سعی کرده است کارهای زیربنایی انجام دهد و به آینده نظام و مملکت توجه کرده است.
 
نجفی در نشست فرماندران تصریح کرد : نشست‌های کارگروه‌های رفع موانع تولید و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با قدرت بیشتر امسال در استان برگزار خواهد شد.
نماینده عالی دولت  افزود : برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید از همه‌ی ظرفیت‌های استان از جمله ظرفیت بخش کشاورزی بهره بگیریم.
وی  با بیان اینکه سال 96، سال گردشگری است گفت : برای جذب گردشگر باید استان تمیز و پاکی داشته باشیم.
وی همچنین با اشاره به تلاش‌های  خوب انجام شده درخصوص مدیریت پسماند در سال گذشته افزود : درخصوص مدیریت پسماند در شهرستان‌ها باید بیشتر تلاش کنیم و از ظرفیت دهیاران می‌توان به خوبی استفاده کرد.
استاندار در پیش بودن انتخابات نیز اشاره کرد و گفت : تلاش کنیم تا انتخابات 29 اردیبهشت پر شور و با مشارکت حداکثری مورد نظر رهبر معظم انقلاب انجام شود.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استاندار،انتخابات،خدمات،دولت،فعالیت ها، مردم،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است