برای دوره زمستان ۱۷فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵

تمدید مهلت ارائه اظهار‌نامه مالیات بر ارزش افزوده

گیلان 24: مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت: مودیان می‌توانند اظهارنامه فصل زمستان را تا پایان 31 فروردین ماه 96 ارائه کنند.


 جواد انوری  از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده خبر داد و اظهار کرد: نظر به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم(فصل زمستان) سال 1395 با تعطیلات نوروز و با توجه به درخواست‌های مودیان موضوع نظام مالیات بر ارزش افزوده و به منظور تکریم مودیان گرامی و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان، بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مودیان می‌توانند اظهارنامه فصل زمستان را تا پایان روز پنجشنبه، 31 فروردین ماه 96 ارائه کنند.
 
مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان افزود: مودیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال 1395 را تا مهلت تعیین شده ارائه کنند، می توانند در صورت درخواست کتبی، از بخشودگی جرایم عدم ارائه اظهارنامه و تاخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق در موعد مقرر برای دوره مزبور استفاده کنند.
 
وی افزود: مودیان مالیات بر ارزش افزوده می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی www.evat.ir نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات و عوارض ارزش افزوده حداکثر تا تاریخ 31 فروردین اقدام کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : مالیات،ارزش افزوده،دوره زمستان،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است