رئیس ستاد انتخابات گیلان، ۲۹اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۸

1592 نفر برای شوراها پیش ثبت نام کردند

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: رئیس ستاد انتخابات استان گیلان گفت: تا عصر روز یکشنبه 29 اسفند ماه یک هزار و 592 نفر در دفاتر پیشخوان برای نمایندگی در شوراهای شهر و روستا پیش ثبت نام کرده اند.


محمد احمدی پور تصریح کرد: داوطلب ها آگاه باشند که این کار پیش ثبت نام است و ثبت نام شوندگان با کد ثبت نامی در مهلت مقرر به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه کنند.
وی گفت: در این دوره داشتن مدرک عدم سوپیشنه برای داوطلب ها ضروری است با این تفاوت که در مرحله اول ثبت نام از 30 اسفند تا 6 فروردین با یک فرم کار ثبت نام انجام می شود و کار نهایی ثبت نام فقط با ارائه مدرک سو پیشنه مدرک است.
هیات نظارت استان با حضور سه تن از نمایندگان مردم استان در مجلس تشکیل شده است و تلاش این است که شرایط را برای نامزدها آسان کنیم.
معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات گیلان اظهار کرد: تبلیغات رسمی یک دوره هفت روزه از 21اردیبهشت خواهد بود و 24 ساعت سکوت انتخاباتی رعایت می شود و در روز 29 اردیبهشت کار انتخابات اجرا و انجام می شود.
وی یادآورشد: داوطلب های نمایندگان شورهای شهر و روستا باید با مراجعه به بخشداری ها و فرمانداریها به صورت کامل در جریان شرایط شرکت در انتخابات و شرایط داوطلب آگاهی پیدا کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انتخابات، شورها،احمدی پور، رئیس ستاد،انتخابات،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است