۲۳اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶

اختتامیه جشنواره آیات گیلان ۲۱ فروردین ۹۶

'گیلان 24 و نشریه واکنش: دبیر اجرایی جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات از برگزاری اختتامیه این جشنواره در تاریخ ٢١ فروردین ٩٦ خبر داد. حسین ابراهیمیان با اشاره به انتشار فراخوان جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات از اواسط آذر ماه امسال، یادآور شد: با توجه به استقبال مخاطبان جشنواره، مهلت زمان ارسال آثار در سه مرحله و تا ٢٢ بهمن ماه تمدید شد.
 
دبیر اجرایی جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات اظهار کرد: در پایان ٤٥٥ اثر از ٢٢٧ شرکت کننده در سه بخش فیلم نامه نویسی، نمایش نامه نویسی و ویژه به دبیرخانه جشنواره رسید.
 
وی با بیان این که بر اساس فراخوان جشنواره، قرار بود آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان در اسفند ماه جاری برگزار شود، ادامه داد: با تصمیمات اخذ شده در دبیرخانه جشنواره، این مراسم به فروردین ٩٦ موکول شد.
 
معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تصریح کرد: آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات، صبح روز دوشنبه ٢١ فروردین با حضور جمعی از مدیران، هنرمندان و اصحاب قرآن کشور و استان در رشت برگزار خواهد شد.
 
جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی با موضوع قرآن و عترت (ع) با عنوان «جشنواره آیات» و از سری برنامه های جشنواره بین المللی آیات به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با حمایت دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری شورای فرهنگ عمومی، شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی و موسسه فرهنگی قرآن و عترت تسنیم وحی گیلان برگزار می شود
روابط عموی ارشاد اسلامی گیلان
.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : جشنواره،آیات،نمایش نامه، فیلم نامه،دبیرخانه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است