استاندار گیلان ، ۱۸بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۴۹

صدا وسيمابا نزديكتر شدن به مردم موفق تر است

نشريه واكنش و گيلان 24: استاندار گيلان گفت: صداوسیما هرچه به اندیشه های مردم نزدیک تر شود موفق تر خواهد بود



استاندار گیلان در مراسم بهره برداری از رادیو نمای گیلان با بیان اینکه انقلاب ما متکی به مردم است باید خود را با اندیشه‌های مردم نزدیک کنیم افزود : صداوسیما هرچه به اندیشه های مردم نزدیک تر شود موفق تر خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر محمدعلی نجفی شامگاه روز یک شنبه در این مراسمگفت : صدا و سیما ی استان همراه مردم، نظام و خدمتگزاران دولت است.

استاندار گیلان اظهار داشت : در عصر کنونی با امکانات و ابزارهای همانند اینترنت، و فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موبایل محور که در دنیا ایجاد شده نیاز است که رسانه‌های کشور به ویژه رسانه ملی از این ابزارها برخوردار بوده و بتواند با مردم و اندیشه‌های مختلف ارتباط برقرار کند.

وی اندیشه‌های صدا و سیمای مرکز گیلان در این بخش را اندیشه‌ای پیشرو و توصیف کرد و افزود: صدا و سیمای مرکز گیلان را فراتر از آن چیزی که امروز در صداوسیمای استانها در حال اتفاق است می‌بینم.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر امروز اظهار داشت : توجه به فضای مجازی و استفاده صحیح از این ابزار از جمله نکات مهمی است که باید آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه انقلاب ما انقلابی متأثر از مردم است افزود : گفتمان انقلاب‌مان که آغازگر آن امام راحل (ره) بود گفتمانی مردمی است.

دکتر نجفی افزود : هویت رسانه ملی باید بگونه‌ای باشد که ارتباط مستقیم با مردم داشته و گفتمان مردم را در عمل پیاده کند.

نماینده عالی دولت در گیلان گفت : رسانه ملی باید بتواند در فضاهای مجازی حرف‌های مردم را خارج از اندیشه، تفکر و جناح خاص بیان کند.

وی بر ضرورت نزدیکی با گفتمان واقعی مردم تأکید کرد و افزود : اگر این مهم ایجاد نشود بین مردم و رسانه فاصله ایجاد خواهد شد.

استاندار گیلان به نقش صدا و سیما در برف اخیر اشاره کرد و افزود :  الحمدا... صدا و سیمای استان  به خوبی مسائل و مشکلات مردم و خدمات انجام شده  را بیان کرد.

دکتر نجفی با بیان اینکه الحمدا... در این برف حادثه و تلفاتی نداشتیم افزود : در پی بارش برف گیلان میزبان مسافرانی از 3 استان بودیم که راههای آنها بسته و از استان ما گذر کردند.

وی با انتقاد از عبور وسایل نقلیه و اتوبوس‌های بدون زنجیر چرخ و امکانات ایمنی از جاده‌های گیلان اظهار داشت : همواره افتخار می کنیم که خدمت‌گزار این مردم هستیم.

دکتر نجفی از دعوت مدیر کل توانیر کشور به گیلان خبر داد و افزود : به یاری خداوند مشکلات موجود و خواسته ها در خصوص  شبکه برق استان به مدیر توانیر ارائه خواهد شد.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : استاندار،‌گيلان، صدا وسيما،مردم،‌راديو نما،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است