اجماع مدیریتی در استان بیشتر شود

گيلان 24: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت:باید اجماع مدیریتی در استان بیشتر شود و به جای تضعیف یکدیگر، وقت بگذاریم تا با همدلی مشکلات را حل کنیم.
مهندس غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی امروز در مراسم افتتاح رسمی بزرگترین هایپر شمال کشور در رشت،با اشاره به فرارسیدن سی وهشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اخبار متفاوتی از روند توسعه استان داریم. در سال 96، تنها سالی است که ضریب بازگشت بودجه گیلان 100 درصد بوده است، تاکنون سابقه نداشت همانقدر که در درآمدزایی نقش داریم همانقدر هم بودجه بگیریم.
وی با بیان اینکه هزار و 200 میلیارد تومان در درآمدزایی کشور نقش داریم که مقداری از این بیشتر هم به استان بودجه تعلق می گیرد، افزود: تا صبح امروز در شهرستان رشت بالغ بر 50 روستا فاقد برق هستند، توسعه استان هنوز جای پیشرفت دارد و تا رسیدن به شاخص اصلی کشور راه زیادی داریم. به عنوان عضوی از مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی معتقدم که باید همدلی بیشتری داشته باشیم.
جعفرزاده گفت: در صورتی برنده ایم که همه باهم متحد باشیم؛ اگر خاندان احمدی امروز موفق شدند که بزرگترین هایپر شمال کشور را تاسیس کنند به دلیل اتحاد و همدلی این برادران بزرگوار است که رشد استان و شهرستان رشت را در پی دارد لذا این باید برای ما الگو باشد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید اجماع مدیریتی در استان بیشتر شود و به جای تضعیف یکدیگر، وقت بگذاریم تا همدلی مشکلات را حل کنیم و به دنبال مطامع شخصی نباشیم.
وی تاکید کرد: باید اختلافات کمتر شود و مردم تنها دغدغه ما باشند؛ قطعا خیلی از مسائل حل می  شود و هیچ مشکلی به اندازه حل اشتغال معضل نیست.
نماینده مردم رشت با بیان اینکه ما استان پر پتانسیلی داریم، تصریح کرد: بزرگترین سرمایه کشور نیروی انسانی است که ما در اختیار داریم.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : گيلان،‌مديريت، اجماع،اتحاد،‌همدلي،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است