`پيامدهاي بحران برف گيلان،

با مديران بي برنامه و بي تدبير برخورد مي كنم

گيلان 24 و نشريه واكنش: استاندار گيلان اعلام كرد: اگر عدم برنامه ریزی و تدبیر از سوی مدیری رخ داده باشد ،قطعا در آینده با آن برخورد خواهد شد


استاندار گیلان در مراسم بهره برداری از پروژه های دهه مبارک فجر شهرستان رودبار گفت : از همه کسانی که در برف اخیر زحمت کشیدند تشکر می کنم،  اما اگر عدم برنامه ریزی و تدبیر از سوی مدیری رخ داده باشد ،قطعا در آینده با آن برخورد خواهد شد.

 دکتر محمد علی نجفی در آیین افتتاح این پروژه ها با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و تمامی شهدای انقلاب اظهار داشت : برای تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت داریم .

وی با ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان رودبار مردمان این شهرستان را مردمانی مهربان، باعطوفت دانست و برضرورت خدمت رسانی هر چه بیشتر مسئولین به مردم تاکید کرد و گفت :نتایج همدلی و وحدت مسئولان  و خادمان نظام در خدمت بهتر به مردم اثر می گذارد.

وی با بیان اینکه شهرستان رودبار در مسیر توسعه روند مثبتی را طی می کند افزود :  خدمات صورت گرفته در حقیقت خدمات نظام و انقلاب است .

دکتر نجفی با بیان اینکه فرزندان شما در دولت مشغول تلاش هستند افزود :  در شهرستان رودبار نیز  فرصت خدمتگزاری برای  مردم فراهم شده است.

وی از رشد شاخص های توسعه ای استان در دولت تدبیر و امید خبر داد و افزود :  اتفاقات خوبی در جهت توسعه استان در حال انجام است که همه مستند به گزارشات مرکز آمار ایران و پژوهش های مجلس است.

دکتر نجفی با بیان اینکه همواره تاکید بنده بر مسئولین این است که هرگز کلامی خلاف واقع عنوان نشود افزود : از همه مدیران بخش های مختلف که در جهت رشد و تعالی استان در تلاشند قدردانی می کنم .

نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت ایجاد امید در مردم تاکید کرد و افزود : تحقق این مهم از جمله تاکیدات رهبر معظم انقلاب و از اندیشه های دولت تدبیر و امید  به شمار می رود  وظیف داریم امید را در جامعه بیشتر کنیم .

استاندار گیلان گفت : ما وظیفه داریم خدمات نظام را هرچه بیشتر بازگو کنیم  .

وی ضرورت حفظ وحدت را ازجمله تاکیدات حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد افزود : حضرت امام (ره) بارها و بارها تقریباً در تمامی سخنانشان بر ضرورت حفظ وحدت و یکپارچگی جهت خدمت به مردم تاکید داشتند . 

وی تامین آب شرب  مناسب را از جمله خواسته های دیرین مردم منجیل  عنوان وبر لزوم تسریع این مهم تاکید کرد و افزود :  اصلاح خط انتقال آب در منجیل و شبکه های آب رودبار از جمله اقدامات صورت گرفته  در جهت تامین آب شرب در این شهرستان است . 

وی درصد بهره مندی جمعیت شهری استان از آب شرب را 99.86 درصد عنوان کرد و افزود و با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در جهت تامین آب روستایی ، گازرسانی و آسفالت راه روستایی صورت پذیرفته است  افزود : اکنون با تلاشهای خوب صورت گرفته گیلان  از عقب ماندگی های  12 تا 14 درصدی هرشاخصهای راه و آب روستایی  گذر کرده  و جزو 10 استان برتر در این بخش به شمار میرود.

وی افزود : همواره تاکید بنده بر این است،  ما که  اندیشه گیلان برتر و بهتر را داریم باید تمام توان در جهت توسعه و شکوفایی گیلان تلاش کنیم و عقب ماندگی ها را جبران نماییم .

استاندار گیلان بر لزوم قرار گرفتن گیلان در جایگاه 5 استان برتر کشور در توسعه  تاکید کرد و افزود : خوشبختانه ابن مهم در بخش اشتغال در حال شکل گیری است البته هیچگاه مدعی نبودیم که مشکل اشتغال را بصورت کامل حل کردیم.

وی با یادآوری جایگاه گیلان در رتبه سوم تا پنجمین استان بیکار  کشور در سالهای 90 تا 92 خاطر نشان کرد : بر حسب گزارش مرکز آمار ایران ،  گیلان در طی 3 سال گذشته در بین استانها از رشد بسیار خوبی در این بخش برخوردار بوده است به گونه ای که اکنون در جایگاه بیست و چهارمین استان بیکار و جزو هفت استان شاغل در کشور به شمار می رود .

منبع: روابط عمومي استانداري

منبع : گيلان 24

برچسب ها : استاندار، گيلان،‌رودبار، بارش برف، مسئولان، برخورد،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است