۱۴بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۰۸

دستگاه های خدمات رسان در حال تلاش هستند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به بارش برف سنگین گفت : شهروندان اطمینان داشته باشند که همه دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان، در حال برقراری شرایط به صورت عادی و معمول هستند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  استانداری گیلان حجت شعبانپور افزود: بر اثر بارش برف سنگین یا برخورد جسم خارجی همچون شکسته شدن شاخه های درختان و افتادن آنها روی سیم های شبکه و ایجاد پارگی ، برق حدود 50 هزار خانوار استان قطع شده است. 

وی بیشترین قطعی برق را در شهرستان های رشت، آستانه اشرفیه، لنگرود، سیاهکل و لاهیجان ذکر و اضافه کرد: در حال حاضر 80 اکیپ برای وصل برق مشترکان استان در تلاش هستند. 
وی با اشاره به اطلاعیه ستاد هماهنگی مدیریت بحران استانداری گیلان، بیان کرد که تمامی اداره های شهرستان های رشت، لاهیجان و سیاهکل بجز دستگاه های خدماتی و امدادی امروز (پنجشنبه 14 بهمن ماه) تعطیل هستند. 

شعبانپور با یادآوری تشکیل ستاد مدیریت بحران استان از بامداد امروز، به بازدیدهای انجام شده استاندار گیلان از مناطق مختلف شهر رشت اشاره و اضافه کرد: شهروندان به هشدارها و اطلاعیه های ستاد مدیریت بحران توجه کنند و اطمینان داشته باشند که همه دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان، در حال برقراری شرایط به صورت عادی و معمول هستند. 

وی به تداوم بارش برف در مناطق جلگه‌ای گیلان اشاره کرد و گفت: بارش برف در طرف غرب استان روبه کاهش است و پیش‌بینی می‌شود تا ساعت 17 امروز قطع شود ضمن اینکه امیدواریم تا ساعت 21 امروز بارش برف به اتمام برسد و توده هوای سرد از گیلان خارج شود.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : برف، معان عمراني،دستگاه هاي امداد رسان، آماده باش

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است