فرماندارلنگرود خبر داد؛ ۱۲بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱

68 پروژه دهه فجر در لنگرود افتتاح مي شود

'گيلان 24 و نشريه واكنش: فرماندارلنگرود اعلام کرد: 68پروژ با صرف 187 میلیارد تومان برای حدود ۲۰ دستگاه اجرایی لنگرود در طول دهه فجر به بهره برداری مي رسد.

 

 

سید رضاجواد پور بیان کرد: یکی از وظایف ما در دهه فجر ، تجدید عهد با آرمانهای امام (ره)و پاسداشت افکار و ارزشها و رهنمودهای امام (ره)است. میراث بزرگ ما، امام (ره) است و میراث امام (ره)، حاکمیت و ولایت فقیه است . لذا باید پیرو ولایت فقیه باشیم .

وی اظهارکرد:جمهوری اسلامی امروزه در نظام بین المللی به یک عنصر قدرتمند ، دارای نظم و انضباط ، حاکمیت منسجم با پشتوانه مردمی است . ببن مردم و دولت ، تعامل و همیاری و بین دولت و سایر قوا ، همکاری و هماهنگی و بین همه قوا و مقام معظم رهبری ، هماهنگی و همکاری است .

وي تصريح كرد: جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه ای در کنار سایر کشورهای مدعی قرار گرفته و تصمیم گیرنده است و نقش مهمی در معادلات بین المللی دارد. مدیریت بین المللی انقلاب اسلامی ستودنی است .

دکتر جواد پور گفت: بسیاری از کشور های منطقه با وجود دانش سیاسی نتوانستند نظام بین المللی را در بحرانهای منطقه ای خود کنترل کنند و متلاشی شدند .

اما دولت اسلامی با رهبری  رهبر معظم انقلاب ، کشور و جامعه اسلامی را در روابط بین المللی و مذاکرات هسته ای و برجام با سلامت و صلابت عبور داده و در صحنه بین المللی بازیگر اصلی و حتمی است .

مقام عالی دولت در لنگرود گفت :دولت پیش برنده سیاستهای نظام است و ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی مدنظر دشمن است . لذا بعضی به دنبال سیاه نمایی و تخریب اقدامات دولت و چهره های تاثیر گذار انقلاب اند که با شفاف سازی و اطلاع رسانی درست و صحیح از مجاری رسمی ، اعتماد مردم به دولت و نظام و آرامش عمومی حفظ شود . نیروی مردم راباید باور کرداین مردم هستند که تعیین کننده اند .

 ميليارد ريال تصریح کرد: در شهرستان لنگرود  ۱۸۷ پروژه به مبلغ ۶۸ میلیارد تومان برای حدود  ۲۰ دستگاه اجرایی در طول دهه فجر به بهره برداری و شروع به کار خواهیم داشت که با توجه به اقدامات دولت تدبیر و امید در شرایط سخت تحریم و بعد از کاهش قیمت نفت ، شاخص توسعه یافتگی شهرستان نسبت به سال قبل در حوزه های بنیاد مسکن ، آب شهری و برق نزدیک ۱۰۰ درصد است و نسبت به شاخص استانی ، از سطح بالاتری برخوردار است .

در لنگرود شاهد افتتاح ۱۶۰ واحد مسکن مهر ، افتتاح فاز اول پروژه آبرسانی به ۳۰ روستای بخش اطاقور ، فاز اول بازسازی مزار شهید املاکی ، گاز رسانی به ۱۲ روستا با شاخص ۹۲درصد و ۱۴ واحد مسکونی محرومین با کمک سپاه و بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) ، افتتاح ۴ باب واحد آموزشی و سایر پروژه های مخابراتی و برق رسانی و اجرای طرح هادی و... است .

سمیه محمدی

 

س. محمدی, [٣١.٠١.١٧ ١٩:٠٢ ]

[ Photo ]

 

س. محمدی, [٣١.٠١.١٧ ١٩:٠٢ ]

منبع : گيلان 24

برچسب ها : گيلان،‌لنگرود،‌دهه فجر، فرماندار،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است