47 هكتار زمينهاي گيلان رفع تصرف شد

گيلان 24 و نشريه ي منطقه اي واكنش: رئيس كل دادگستري استان گيلان اعلام كرد: از بيش از 47 هكتار از اراضي ملي استان رفع تصرف شد.

رفع تصرف از بيش از 47 هكتار از اراضي ملي استان گيلان

رفع تصرف از بيش از 47 هكتار از اراضي ملي استان گيلان
رييس كل دادگستري استان گيلان در آستانه دهه مبارك فجر با اشاره به عزم جدی دستگاه قضايي استان در برخورد با متخلفان و متجاوزان محیط زیست و منابع طبيعي افزود :با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و در راستای مبارزه با فساد اقتصادی و زمین خواری، پیشگیری از تصرفات اراضی ملی و جنگل‏‌ها در دستور کار جدی دادگستری قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری کل استان گیلان  ، احمد سياوش پور رئیس کل دادگستری استان گیلان در آستانه دهه مبارك فجر  ، از رفع تصرف حدود  20 هكتار از اراضي منطقه نوخاله صومعه سرا و 19 هکتار از اراضی منطقه سیاهکل  طی دو ماه اخیر با حکم قضایی خبر داد و گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و در راستای مبارزه با فساد اقتصادی و زمین خواری، پیشگیری از تصرفات اراضی ملی و جنگل‏‌ها در دستور کار جدی دادگستری قرار دارد.

رئيس شوراي قضايي استان  ادامه داد: دستگاه قضایی استان گیلان با عزم جدی در برخورد با متخلفان و متجاوزان محیط زیست از هیچ كوششی فروگزار نکرده و با كلیه متصرفین برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

  پیش از این در راستای حفظ حقوق بیت المال و صیانت از اراضی ملی با دستور قضایی حدود 60 هزار متراز اراضی جنگلی ایشیك آقاسی"و 4000 متر از اراضی ساحلی خطبه‌سرا در كرگانرود و12 هزارو 901 متر در ماسال با دستور قضايي رفع تصرف شد

منبع : گيلان 24

برچسب ها : رفع تصرف، گيلان،دادگستري ،‌قضايي، رهبري،‌رئيس كل دادگستري،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است