۸بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۶

3 هزار فقره وام به مددجويان كميته امداد پرداخت شد

گيلان 24 و نشريه ي واكنش: مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد گیلان اعلام کرد : در چهار ماهه دوم امسال سه هزار فقره وام قرض الحسنه از صندوق امداد ولایت پرداخت شد.

سه هزار و 200 فقره وام از طریق صندوق امداد ولایت در 4 ماهه گذشته سال جاری با مبلغ پنج میلیارد و 200 میلیون تومان به نیازمندان پرداخت شده است .

 مالک وطن خواه مدیر  امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد استان گیلان با بیان اینکه صندوق امداد ولایت با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با شرایط آسان به مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه راه اندازی شده است اظهار کرد : پرداخت تسهیلات به دو روش عادی و ویژه به مددجویان و محرومان انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه با گذشت چهار ماه از افتتاح صندوق قرض الحسنه  امداد ولایت سه هزار و 600 نفر سپرده گذاری کرده اند  افزود :  مبلغ سپرده این افراد 76 میلیون تومان است که به صورت ویژه و عادی سپرده گذاری کرده اند.

وطن خواه از پرداخت سه هزار و 200 فقره وام از طریق صندوق امداد ولایت به محرومان طی 4 ماهه گذشته سال جاری خبر داد و تصریح کرد : برای این میزان تسهیلات ، مبلغ پنج میلیارد و 200 میلیون تومان اختصاص یافته است.

مدیر  امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد استان گیلان خاطرنشان کرد : هم اکنون چهار هزار و 800 نفر از نیازمندان در نوبت دریافت تسهیلات از صندوق امداد ولایت هستند که برای تحقق این امر هفت میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه همه اقشار به ویژه خیران می توانند در صندوق امداد ولایت کمیته امداد حضرت امام (ره) سپرده گذاری کنند گفت : سپرده گذاری عادی از 10 هزار تومان با نیت کمک به محرومان و بدون تعیین تعرفه سپرده از سوی سپرده گذار انجام می شود و در سپرده گذاری ویژه که از یک میلیون تومان است تعرفه سپرده از سوی سپرده گذار تعیین می شود.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : گيلان، كميته امداد،‌وام،‌صندوق، قرض الحسنه،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است