به كمك خيران نيازمنديم، ۸بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۱

3هزار نوعروس درگیلان در انتظار دریافت کمک هزینه جهیزیه

گيلان 24 و نشريه ي واكنش: هم اکنون سه هزار نوعروس نیز در انتظار دریافت کمک هزینه خرید جهیزیه هستند که امیدواریم با مشارکت حداکثری خیران این نوعروسان با دست پر راهی خانه بخت شوند.

علیرضا محمدی مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با قدردانی از کمک های مادی و معنوی خیران و نیکوکاران به نیازمندان اظهار کرد : یکی از ابعاد توانمندسازی خانواده ها ، ترغیب و تشویق جوانان به امر ازدواج با تاسی از سیره اهل بیت (ع) و تشکیل زندگی با سبک دینی و اسلامی است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به تنهایی قادر به تامین همه نیازهای محرومان نیست تاکید کرد : خدمت رسانی به نیازمندان با تاکید بر ارتقاء عزت نفس و کرامت خانواده ها از جمله اهداف کمیته امداد حضرت امام (ره) است که برای تحقق این مهم نیازمند مشارکت بیش از پیش خیران هستیم .

به گزارش پايگاه خبري كميته امداد استان گيلان ،محمدی یکی از راه های تشویق و ترغیب جوانان به امر ازدواج را تامین کمک هزینه خرید جهیزیه و ازدواج آنان عنوان کرد و افزود : سال گذشته دو هزار و 400 نوعروس کمک هزینه خرید جهیزیه دریافت کردند و هم اکنون سه هزار نوعروس نیز در انتظار دریافت کمک هزینه خرید جهیزیه هستند که امیدواریم با مشارکت حداکثری خیران این نوعروسان با دست پر راهی خانه بخت شوند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان جشن نیکوکاری را فرصت مناسبی برای همدلی بیشتر با محرومان دانست و یادآور شد : جشن نیکوکاری هر ساله در اسفند ماه برگزار می شود و مردم و خیران کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به نیازمندان و ایتام اهداء می کنند.

 وی ارائه خدمت با تاکید بر ارتقاء عزت نفس و کرامت خانواده های نیازمند را یکی از اهداف کمیته امداد حضرت امام (ره) عنوان کرد و گفت : صاحبان واحد های صنفی و تمام افراد در هر جایگاه و طبقه ای که هستند می توانند یاریگر کمیته امداد در امر خدمت رسانی بی منت به محرومان باشند.

محمدی با اشاره به تحت حمایت بودن پنج هزار یتیم و چهارهزار و 847فرزند محسنین در استان گیلان افزود : تعداد 23 هزار نفر از نیکوکاران حمایت این ایتام و محسنین را به عهده دارند.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : گيلان،‌كميته امداد، خيران، نوعروسان،‌كمك مردمي،‌جوانان،‌ازدواج،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است