در ايام الله فجر انقلاب،

220 روستاي گيلان ابرساني مي شوند

گيلان 24 و نشريه واكنش: استاندار در دیدار با معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت : در دهه‌ی مبارک فجر به بیش از 220 روستای گیلان آبرسانی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی با اشاره از آب رسانی به بیش از 220 روستای گیلان در دهه‌ی فجر امسال خبر داد و افزود : با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاخص بهره‌مندی آب روستایی گیلان به 76 درصد می‌رسد.

وی افزود : در هفته‌ی دولت امسال نیز  با تلاش‌های صورت گرفته و بهره برداری از طرح آبرسانی به 171 روستای گیلان ، شاخص بهره‌مندی آب روستایی گیلان به 74 درصد رسیده بود .

استاندار گیلان به اینکه در ابتدای دولت تدبیر و امید 12 درصد از میانگین کشوری در آب روستایی عقب بودیم خاطرنشان کرد :در ابتدای دولت تدبیر و امید شاخص بهره‌مندی از آب شرب روستایی 64 درصد بود.

استاندار گیلان به وجود رطوبت بالای استان در آسیب رسانی به تأسیسات و زیر ساخت‌های موجود اشاره و اظهار داشت : در تخصیص اعتبارات ملی و استانی باید این شرایط لحاظ شود.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه پس از 3 سال خوشبختانه کارنامه‌ی خوبی در استان داریم گفت : با تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید در قیاس با گذشته در حوزه‌ی آب روستایی استان شاهد رشد قابل توجهی هستیم.

دکتر نجفی با بیان اینکه کار عمرانی  در روستاها بسیار سخت است افزود : به واسطه خدمات انقلاب  پس از پیروزی انقلاب اسلامی  علی رغم وجود مشکلات در تأمین اعتبارات در سخت‌ترین شرایط به دور افتاده‌ترین مناطق استان خدمت رسانی می شود.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : استاندار،‌دهه فجر، اب، روستايي، افتتاح، گيلان،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است