شورا هفته آينده تصميم مي گيرد،

موافقان و مخالفان كمك به باشگاه سپيدرود رشت

گيلان 24 و نشريه واكنش: اعضاي شوراي شهر رشت در جلسه 26 دي ماه ضمن موافقت ها و مخالفت ها براي كمك به باشگاه سپيدرود، كمك يك ميليارد تومان را تصويب كرد.

فاطمه شیرزاد سخنگوی شورای شهر رشت نیز در این جلسه در مورد لایحه کمک یک میلیارد تومانی به باشگاه سپیدرود اظهار کرد: از اردیبهشت ماه به بعد هیج پرداختی به بازیکنان سپیدرود انجام نشده است و با پرداخت کمک مالی به این تیم موافقم.

حسین کارگرنیا عضو شورای شهر رشت نیز در این جلسه در مورد لایحه کمک یک میلیارد تومانی به سپیدورد اظهار داشت: در ابتدا باید بحث تملک سپیدرود مشخص شود و بعد کمک مالی به آن انجام شود و به نظر من کمک به سپیدرود هزینه اضافی است.

رضا رسولی رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر رشت نیز در این جلسه اظهار کرد: با لایحه کمک یک میلیارد تومانی به سپیدرود مخالف هستم و شهرداری که در پرداخت حقوق کارگران خود ناتوان است قطعاً این یک میلیارد تومان را نمی‌تواند پرداخت کند

. در این جلسه لایحه کمک یک میلیارد تومانی به باشگاه سپیدرود نیز تصویب شد

در آخرين نشست شوراي شهر رشت، استیضاح شهردار با 6 امضا اعلام وصول شد و یکشنبه آینده سوم بهمن ماه جلسه استیضاح شهردار رشت برگزار می‌شود. در جلسه قبل شوراي شهر طرح سئوال ازشهردار رشت با هشت مخالفت،‌ يك ممتنع و شش موافق طرح و موضوع بررسي به امروز موكول شده بود.

شوراي كنوني شهر رشت تا اوايل سال آينده در اين كرسي حضور دارند و 29 ارديبهشت ماه با برگزاري انتخابات دور جديد  15 نفر جديد وارد عرصه خواهند شد.

در اين باره در روزهاي بسيار خواهيم نوشت و منتظر ديدگاه ها و نظرات شما مخاطبان بزرگوار هستيم..

منبع : گيلان 24

برچسب ها : گيلان،‌رشت، شوراي شهر، شهردار، سپيدرود،‌

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است