۱۱دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵

ايجاد پارك 15 هكتاري در دستور كار است

گيلان 24:‌مسئول فضاي سبز شهرداري لاهيجان توسعه سرانه فضاي سبز و پارك هاي محلي را پيش بيني كرد و افزود: به همين منظور تيم مديريت شهري احداث پارك حاجي آباد به مساحت ۱۵ هكتار را در دستور كار قرار گرفت.


 
وي تصريح كرد: باغ نارنج به مساحت ۱/۷ هكتار و پارك دانشجو به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع را احداث و قابل بهره برداري كرده است.
 مسئول فضاي سبز شهرداري لاهيجان از شهروندان خواست به منظور حفظ زيبايي ها و جاذبه هاي شهر گردشگري لاهيجان، در حفظ و نگهداري فضاي سبز تلاش  و همكاري كنند
به گزارش روابط عمومي شهرداري لاهيجان، مسئول فضاي سبز شهرداري لاهيجان  افزود: حفظ ونگهداري فضاي سبز موجود درشهر شامل ميادين، رفوژها، پارك هاي محلي و اشجار، آبياري، هرس و سمپاشي بموقع درختان و فضاي سبز شهر از وظايف واحد فضاي سبز شهرداري بوده و در همين راستا در سه ماهه پاييز سالجاري ۲۸۳۱۲گلدان گل، ۲۰۶۵۰ گلدان شمشاد طلايي و سبز، ۲۷اصله كاج و ۴۲ عدد ياس هلندي توليد گلخانه واحد فضاي سبزشهرداري در سطح شهر كاشته شده و بالغ بر ۴۶۰ عدد انواع گلهاي آپارتماني از قبيل بنجامين،كوروتون، پيتوس و... در گلخانه واحد فضاي سبزشهرداري توليد شده اند.
مهدي علي نيا در خصوص توسعه فضاي سبز بنا به نياز شهر گفت: در فصول مختلف در محل هاي مورد نياز پيش بيني شده ازدرخت، درختچه ها و ساير گل هاي زينتي استفاده مي شود.

ايمان عليزاده)

تاکسی های فرسوده در سایت نوسازی کشور ثبت نام شدند
 
 
سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری لاهیجان از ثبت نام ۳۷۰ خودرو در سه ماهه پاییز ۹۵ در سامانه نوسازی کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لاهیجان، باقر پورمحمدی  افزود: تاکسی های فرسوده در سایت نوسازی کشور ثبت نام شده و ثبت نام ادامه دارد.
وی گفت: تمدید و صدور کارت تاکسیرانی، صدور و تمدید پروانه بهره برداری، تعویض و نوسازی تاکسی فرسوده با سمند و پژو ۴۰۵  به تعداد کل ۲۵۳ دستگاه، صدور جواز یک واحد امداد خودرو، پیگیری تشکیل ستاد معاینه فنی در شهر لاهیجان برای اولین بار، تهیه برچسبهای کد شناسایی یک دست و هماهنگ در یک راستا در پشت شیشه تمامی خودروهای تاکسی، نصب جداکننده ترافیکی در ایستگاه تاکسی در خیابان امام خمینی، رنگ آمیزی و ترمیم رنگ اکثر ایستگاههای تاکسی ها و تابلوهای مربوطه، ساماندهی ایستگاه مسافربرهای شخصی و بین خطوط در حومه و حریم شهر، برگزاری کلاسهای آموزشی رانندگان تاکسی توسط پلیس راهور از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط سازمان حمل و نقل شهرداری لاهیجان می باشد.


منبع : گيلان 24

برچسب ها : لاهيجان، پارك،‌فضاي سبز، شهرداري، گردشگري،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است