۱۳آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹

آتش سوزي جنگلهاي شرق گيلان مهار شد

گيلان 24 و نشريه ي منطقه اي واكنش: مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: آتش سوزی های جنگلی که جمعه شب در شهرستان های لاهیجان و لنگرود رخ داد، مهار شده است.

 افشین عزیزی افزود: دو مورد آتش سوزی یکی در مراددهنده شهرستان لاهیجان به وسعت 20 هکتار و یک مورد دیگر در وسیرود کومله شهرستان لنگرود به وسعت کمتر از یک هکتار  رخ داد که خوشبختانه مهار شده است.
وی افزود : بیشتر آتش سوزی مربوط به باغات متروکه بود.
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با یادآوری تندباد شب گذشته در آستارا ادامه داد: این تندباد، با سرعت 115 کیلومتر در این شهرستان وزید و آسیب هایی به تعدادی از سربندی های شهر وارد کرد.
به گزاش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلانعزیزی اضافه کرد: همچنین تندباد موجب قطع برق تعدادی از روستاهای شهرستان تالش از جمله حویق و کشلی شد که در حال حاضر، برق روستاهای بزرگ وصل شده است.
اداره کل هواشناسی گیلان نیز بیشترین سرعت وزش باد روز گذشته را مربوط به آستارا با 115 کیلومتر در ساعت و ساعت 21 و 30 دقیقه اعلام و بیان کرده که وزش باد در استان همچنان ادامه دارد.
بنا به اعلام اداره هواشناسی گیلان، آسمان امروز (شنبه) استان صاف تا نیمه ابری، بعضی ساعت ها وزش باد گرم ( بعضی نقاط شدید و خیلی شدید) خواهد بود.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : گيلان، ورزش باد گرم، آتش سوزي، جنگل ها، لاهيجان،، لنگرود،

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است