امام جمعه موقت رشت، ۱۲آذر ۱۳۹۵ ساعت ۳:۴۸

آمریکا باز نشان داد كه "قابل اعتماد" نیست

گروه اجتماعي گيلان 24 و نشريه واكنش: امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه با وجود تعهدات، آمریکا در برجام بدعهدی کرد، گفت: آمریکا ۱۰ سال دیگر تحریم‌ها را علیه ایران تمدید کرده بنابراین نشان داد که رژیم قابل اعتمادی نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا شفیعی‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه رشت در مسجد مصلی امام خمینی(ره) ضمن دعوت آحاد مردم به تقوای الهی اظهار داشت: ولی‌فقیه در استمرار حیات نظام انقلاب اسلامی نقش مهمی را ایفا کرده است.

امام جمعه موقت رشت بر نقش مهم ولی‌فقیه در انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: اگر ولی فقیه نبود نظام انقلاب اسلامی تداوم نداشت بنابراین ولی فقیه نقش مهمی در ادامه حیات نظام انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

شفیعی‌زاده پیروی از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری را مایه پیروزی و سربلندی ملت اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: باید قدردان ولایت باشیم و ولایتی باقی بمانیم.

وی ضمن گرامیداشت 7  آذر روز نیروی دریایی اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اوایل جنگ اقتدار خودش را نشان داد و قبل از شکل‌گیری نیروی دریایی سپاه پاسداران، موفق شد دو سوم نیروی دریایی ارتش عراق را از کار بیندازد.

امام جمعه موقت رشت تصریح کرد: ناوچه پیکان نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران موفق شد 12 ناوچه و شناور مسلح عراق را منهدم کند.

شفیعی‌زاده با اشاره به سالروز بزرگداشت میرزاکوچک خان جنگلی بیان کرد: میرزاکوچک افتخاری برای گیلانیان است و مقام معظم رهبری می‌فرمایند میرزاکوچک‌خان نمونه کوچکی از جمهوری اسلامی را در زمان خودش پیاده کرد.

وی با اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) بیان کرد: پیشنهاد مجلس مبنی بر تعطیلی شهادت امام حسن عسکری(ع) که مصادف با آغاز ولادت امام زمان(عج) است، پیشنهاد خوبی است و امیدواریم شورای نگهبان مصوبه مجلس را تایید کند.

خطیب جمعه رشت با اشاره به انفجار بغداد و شهادت زائران ایرانی و سایر کشورهای مسلمان اظهار داشت: این جنایت تنها جنایت داعش و انگلیس نبود بلکه تمامی کسانی از این جنایت‌ها حمایت‌های مالی, آموزشی و فکری انجام می‌دهند، را شریک می‌دانیم و سردسته آنها آمریکا است.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه داعش نفس‌های آخر خود را می‌کشد عنوان کرد: داعش به روزهای پایانی خود نزدیک شده و رو به نابودی است.

وی با بیان اینکه آمریکا برای برهم زدن اتحاد مردم ایران و عراق 8 سال تلاش کرد اظهار داشت: امروز اتحاد خوبی میان مردم ایران و عراق ایجاد شده و تروریست‌ها و داعش بدانند با انفجار نمی‌توانند اتحاد ملت ایران و عراق را بشکنند.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه با وجود تعهدات، آمریکا در برجام بدعهدی کرد خاطرنشان کرد: آمریکا 10 سال دیگر تحریم‌ها را علیه ایران تمدید کرد بنابراین نشان داد که رژیم قابل اعتمادی نیست.

شفیعی‌زاده آمریکا را دولتی شیطان‌صفت عنوان کرد و گفت: تعهدات آمریکا شیطانی است و اگر بخواهیم استقلال خود را حفظ کنیم، باید مطیع مقام معظم رهبری باشیم و به جوانان خود تکیه کنیم.

منبع : گيلان 24

برچسب ها : نمازجمعه،‌رشت، شفيعي، آمريكا، عدم اعتماد، تحريم ها

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است