۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ خرداد
 
"گيلان 24 " پل ارتباطي انديشمندان،‌ محققان و دانشگاهيان با جامعه - منتظر ديدگاه ها و نظرات شما هستيم    شبکه "تحلیلی ،‌ خبري گیلان 24 "برای بخش آگهی از سراسر ایران و حوزه اطلاع رساني در استان گيلان و غرب مازندران نماینده فعال می پذیرد.     شبکه تحليلي،‌ خبري گیلان 24 افتخار دارد،‌ کالا و خدمات مرغوب و استاندارد شمارا با کمترین هزینه در داخل و خارج از كشور تبلیغ کند.     توجه: شرکت های تولیدی و تعاونی ها با برند برتر برای معرفی بیشتر خود در ساعت اداري با ما تماس بگیر ند. 33669539- 013     
تبلیغـــــات
  • 465 واحد تولیدی در گیلان احیا شد

  • نمایشگاه توانمندی های ایران و روسیه در منطقه آزاد انزلی آغاز بکار کرد

  • 2نماینده دانشگاه آزاد رشت به عنوان برگزیدگان معرفی شدند

تبلیغـــــات
یادداشت روز
بی مقدمه شاید این خوش اقبالی و شاید هم از بد اقبالی مردم رشت است که همیشه شاهد تیم شورایی خاصی هستند .
محیط زیست گیلان
گیلان 24 و نشریه واکنش: رئيس كل دادگستري استان با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري در صيانت از منابع طبيعي اعلام کرد: مسئولان گیلان بايد بيش از پيش در حفاظت و حراست از اين نعمت خدادادي تلاش کنند.
فناوری های نو
گیلان 24 و نشریه واکنش: مدیر فن‌آوری اطلاعات بانک مرکزی از ایجاد زیرساخت فناوری جدید پرداخت خبر داد و اظهارداشت: در این سامانه جدید به جای استفاده از کارت از نشان‌گذاری در پرداخت‌ها استفاده می‌شود.
نظر شما چیست؟
نشریه واکنش و شبکه خبری گیلان 24: رئیس جمهوری تاکید کرد:مردم در انتخابات در تراز بالاترین دمکراسی های جهان حضور پیدا کردند ، مردمی که دارای مشکلات اقتصادی هستند اما به پول «نه» گفتند و به خوبی اعلام کردند که می فهمیم آب شور عطش را کم نمی کند.
پیوندهای مرتبط
1
[2]
[3]
اخبار برگزیده

اخبار و گزارش ها

برنـدهــای بـرتـر

تمامی حقوق سايت متعلق به شبکه خبری ، تحلیلی “GILAN24.IR” می باشد .
حامی موسسه حمایتی کودکان سرطانی (محک)